Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

➤ Умови повернення та обміну ортопедичних матраців

☑️ Чи можливо зробити обмін або повернення товару?

І обмін і повернення матраців можливий згідно законодавства України.
У законодавстві України зазначено:

Як позбутися від технологічного запаху матраца
У сучасному виробництві матраців, незалежно від того вітчизняного вони виробництва чи зарубіжного, використовується клейова технологія, завдяки якій скріплюються різні шари матраца. Іноді застосовується клей на основі ацетону та інших розчинників. Можете не переживати, якщо при розпакуванні матраца ви відчули характерний запах клею, або ж розчинників, які входять до його складу - буквально за 1-3 дні від запаху не залишиться і сліду, оскільки всі розчинники є дуже летючими речовинами
 
Для більш швидкого вивітрювання матраца рекомендується:
- У першу добу після того, як ви розпакували матрац, не використовуйте його.
- Після розпакування залиште матрац біля відкритого вікна або на балконі (у випадку якщо там сухо і не волого).
Відзначимо, що при покупці матраца потрібно ще враховувати те, що навіть природні матеріали, з яких наповнений матрац (латекс, шерсть верблюдів або овець, кінський волос, кокосова койра), цілком можуть мати свій власний природний специфічний запах. Тому, якщо у вас загострений нюх, то краще уточнити нюанс про специфічні запахах матраца заздалегідь у продавця, до здійснення покупки.

Надається гарантія на товар, і якщо так, то яка?

☑️ 【Ортопедичні матраци ТОП】 ⏩ це відмінний вибір ☑️ купити матрац для всіх кому потрібен хороший якісний матрац ⚡ за відмінною ціною з доставкою по Києву та Україні.

Абсолютно на весь товар, представлений в каталогах інтернет-магазину «Ваш матрац» надається гарантія ». Термін гарантії визначається безпосередньо заводом-виробником і на різні моделі матраців гарантія різна.
Під гарантійним терміном слід розуміти час, протягом якого виробник безкоштовно усуває недоліки товару, пов'язані з початком його використання. Початок гарантійного періоду вважається день продажу матраца.

У випадку, якщо протягом гарантійного терміну були виявлені серйозні недоліки матраца, що виникли з вини виробника, покупець має повне право звернутися в магазин, де купив цей товар.

Щоб скористатися правом на безкоштовне відновлення матраца з гарантійного Таланов, вам необхідно написати заяву і подати його в магазин, де ви придбали матрац разом з товарним чеком, техпаспортом або іншим аналогічним документом, на якому вказана дата продажу.

Що має на увазі під собою «Гарантія матраца»?

Гарантія має на увазі, що за заявою покупця (при наданні всіх необхідних документів, перелічених у пункті вище) матрац буде відремонтовано, мулі будуть замінені ті частини матраца, які були визнані несправними з вини компанії-виробника. Відзначимо, що заміна матраца не оновлює термін гарантійного талона. Термін гарантії у разі заміни матраца продляет його тільки на той період, протягом якого вироблялася лагодження.
Чи завжди діє гарантія на матрац?
Гарантія на матрац діє тільки при дотриманні правил його використанні, а саме:
- Матрац повинен використовуватися на ліжку з жорсткою основою і центральною опорою або ж з ортопедичним підставою (спеціальні планки, розташовані з кроком не більше 8,5 см);
- Розміри матраца повинні відповідати розмірам опори (основи або каркаса), що не виступаючи за її краї;
- У момент надання матраца на гарантійне обслуговування, він повинен бути чистим. Брудні речі не приймаються.
- Матрац повинен зберігатися в горизонтальному положенні, відповідно до інструкцій з транспортування, зберігання та експлуатації матраців даного класу.
Матрац не підлягає гарантійному обслуговуванню якщо:
- Матрац знаходився на ліжку з основою, яка не відповідала експлуатаційним вимогам матраца.
- На матраці видно пошкодження, що виникли внаслідок самостійної переробки вироби власником. Приміром якщо самовільно була замінена форма матраца, його розмір або колір, або самостійно були замінені якісь комплектуючі матраца. : Заміна комплектуючих, зміна форми, розміру або кольору, а також чохла матраца;
- На матраці є сліди від порізів, пропалін або від інших механічних пошкоджень.
- На матраці присутні які-небудь забруднення.
- Матрац пошкоджений або деформований через те, що не дотримувалися умови перевезення, зберігання або експлуатації товару;
Пам'ятайте, що виробник не гарантує збереження постійної висоти матраца, оскільки його висота може коливатися до двох сантиметрів. Це пов'язано зі специфікою деяких наповнювачів матраца і матеріалів його використання. Виробник гарантує вам тільки якість матеріалів, які використовувалися при виготовленні матраца, а також гарантію на його склад.
Гарантійним випадком також не рахуються невеликі поглиблення (до 4 см) на матраці (вони вважаються природними при експлуатації і не є недоліками вироби).

⏩ Матраци купити в Києві ⚡ за найкращою ціною Виробника + акція ✔️ доставка по Україні ✅ Ортопедичні матраци купити в Києві будь-який розмір ↔ на СКЛАДІ за ціною ВИРОБНИКА + відгуки покупців Найкращі матраци для ліжка ціна та розміри (см): 

70х190   80x190   90х190   120x190   140x190   150x190   160x190   180x190   80x200   90x200   120x200   140x200   150x200   160x200   180x200   200x200

⏩ Як вибрати ортопедичні матраци правельно?

☑️ Найважливіші правила здорового сну

★★★★★

Нові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер