Кошик порожній
Меню
Зателефонувати
Матраси ортопедичні

➤ Take&Go BAMBOO

Купити матраци Take&Go Bamboo в КИЇВІ Україна: NeoBlack, NeoGreen, NeoBlue, NeoWhite ...

Ортопедичні матраси Take Go Bamboo ↔ це останні розробки для нашого спокійного і комфортного сну ↔ вони знімають напругу і втому ↔ поліпшується кровообіг, для спини створюють той комфорт ↔ якого Вам не вистачало ...
Безпружинні матраци Bamboo: ціни, відгуки, купити НЕДОРОГО зі СКЛАДУ в Києві
...

Торгова марка ЕММ представила свою нову лінійку з унікальних 10 матраців. Вона дійсно здивує навіть найзавзятіших любителів комфорту.
Матраци лінійки Take&Go Bambool створені за новітніми технологіями:

    
Використовуються різні види нарізки м'яких наповнювачів. Такий ефект надає матрацу ні з чим не порівнянні ортопедичні якості.
    
Матраци даної лінійки володіють масажним ефектом завдяки комірчастої формі прорізів в м'яких наполнителях.
    
Щоб отримати найкращу функціональність хребта розроблено нову технологію 3d design, яка дозволяє добитися максимально правильного положення, незалежно від пози в якій ви засинаєте.
    
Інноваційний наповнювач Effect 5D забезпечує ідеальну анатомічну підтримку тіла. Це не просто нове слово в світі матраців, а унікальна система, що складається з 7 контурних областей відповідних зон кістково-м'язового будови людини. Сприяє покращенню кровообігу, усуває навантаження на судини і виступає профілактичним засобом захворювань спини.
    
Чохол з волокон бамбука створений з м'якої 3D тканини. Такий чохол екологічний, чудово сприяє вентиляції, а так само має антибактеріальні властивості.

Торгова марка ЕММ - гарант комфорту і якості. Купуючи матраци лінійки Take&Go Bamboo Ви на собі перевірите, що таке ефективний і здоровий сон!

Натуральний матеріал з волокон бамбука:
   
  не викликає алергічних реакцій;
    
багатий на пектин, який зволожує шкіру, омолоджує її, робить більш привабливою, здоровою, пружною.
       Наповнювач з бамбука має виражену внутрішньої циркуляцією. Під час відпочинку на бамбуковому матраці Bamboo кисень до шкіри людини надходить регулярно (вона «дихає»), тканини організму швидше відновлюються після навантажень. Волокна бамбука відрізняються підвищеною міцністю. Матеріал вбирає вологу, однак та не затримується в ньому і швидко випаровується, що вкрай важливо для комфортного відпочинку.

Купити матрац з СКЛАДУ і зекономите час та кошти... звертайтеся до фахівців по ... ☎ ...

... (063) 233-15-47 ... (068) 337-77-47 ... (095) 792-77-93 ...

★★★★★

Нові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер