Кошик порожній
Меню
Зателефонувати
Матраси ортопедичні

➤ Magniflex

Ортопедичні матраци Magniflex купити зі СКЛАДУ ☜➀☞ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ - це економію часу та коштів. Матрац купити Magniflex в КИЇВІ - недорого + доставка по Україні

Розміри та ціни на ортопедичні матраци Магніфлекс уточнюйте у менеджерів ... ☎ ...

Італійські матраци Magniflex володіють не тільки максимальною властивістю ортопедичності, але і високим коефіцієнтом анатомічного ефекту. Тобто безпружинні матраци сприяють максимальній релаксації м'язів, повного відпочинку і відновленню кістково-м'язової системи під час сну, а також зняттю больового синдрому при багатьох хворобах (або травмах) хребта.

Ортопедичні матраци Magniflex (Магнифлекс) виготовляються за унікальною запатентованою технологією, що дозволяє запаковувати їх у зручну для транспортування вакуумну упаковку. Матраци мають вигляд рулону. При розпаковуванні набирають свою стаціонарну форму і після закінчення 12:00 повністю готові до використання для здорового і комфортного сну.

За півстолітню історію компанія досягла вражаючих успіхів!
Сьогодні продукція Magniflex успішно продається більш ніж в 70-ти країнах по всьому світу, компанія відкрила шоуруми у Флоренції, Токіо, Нью-Йорку, Дубаї, Сінгапурі, Кіпрі, Празі та Києві.
Вся продукція виготовляється на найбільшому заводі з виробництва матраців в Європі, розташованому в місті Прато (Prato) в Італії. Завод має найсучасніше обладнання, займає площу більш ніж 33000 квадратних метрів і випускає більше 10000 матраців в день.

➤ Як вибрати матрац для ліжка форум докладніше...
⭐⭐⭐⭐⭐

Нові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер