Кошик порожній
Меню
Зателефонувати
Матраси ортопедичні

➤ Sleep&fly Silver Edition

► Ортопедичні матраци Sleep&fly Silver Edition - виготовлені з натуральних елементів

Серед складових матеріалів матраців Silver Edition хотілося відзначити інноваційну розробку матеріалів. Дані матеріали володіють, перш за все, сильними протівоалергеннимі властивостями. Їхні наповнювачі з легкістю підлаштовуються під форму тіла і не порушують положення хребта під час сну або відпочинку.

Новинки ортопедичних матраців ЕММ ⭐⭐⭐⭐⭐ ТМ Sleep & fly Silver Edition: Tantal, Selen, Grafit, Сrypton, Cobalt, Platinum, Xenon, Neon, Lantan, Argon, Ozon ...

✅ Жаккардовая оббивка підвищеної міцності ➤ яка добре відводить надлишкову вологу від тіла, зменшуючи електростатичні заряди на поверхні виробу і створюючи природний мікроклімат спального місця.

✅ Асортимент «Sleep&fly Silver Edition» включає більше 11 моделей матраців з анатомічним і ортопедичним ефектом. Виробництво матраців «Sleep & fly Silver Edition» відбувається з підтриманням високого рівня контролю якості на кращому обладнання з дотриманням всіх еко норм.

✅ Матраци Sleep & fly Silver Edition - зроблені з екологічно чистих матеріалів, з застосуванням натуральних гіпоалергенні компонентів. Матраци Сліп енд Флай Сільвер Едішн дозволяють відчути розслаблення, свіжість і відчути гармонію з природою. Всі елементи цих матраців зроблені з екологічних матеріалів і мінералів зібраних по всьому світу з найдальших і не займаних людиною куточків землі. Перш ніж купити матрац в Києві - дізнайтеся відгуки і ціни!

 МОЖЛИВО ДЛЯ ВАС БУДУТЬ КОРИСНІ ПОРАДИ ЯКИ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ З ВИБОРОМ МАТРАЦУ

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Нові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер