Кошик порожній
Меню
Зателефонувати
Матраси ортопедичні

➤ Donson

► Ортопедичні матраци Donson купити в Києві + відгуки + ціни виробника + купити матраси Донсон недорого зі СКЛАДУ ДЕШЕВШЕ + наша доставка по Україні + АКЦІЯ!!!

Матраци ТМ Donson отримали популярність у споживачів завдяки своїй якості і дуже демократичній ціні, яка доступна самому широкому колу покупців.
Donson - це український виробник, який використовує у виробництві матраців британські технології та європейські стандарти. Причому 80% комплектуючих випускаються на власному заводі компанії в Україні.
Під цією маркою випускаються як пружинні, так і безпружинні ортопедичні матраци, що дозволяє підібрати оптимальний матрац людям будь-якої вікової категорії, ваги і стану здоров'я.
Вибір конкретної моделі матраца, будь це матрац з пружинами,або без, зазвичай залежить від особистих переваг і стану здоров'я. При виробництві матраців і того, і іншого типу, український виробник враховує всі параметри, пов'язані з анатомічними особливостями людського тіла і останніми досягненнями ортопедії.
У 2014 році моделі матраців «Donson» пройшли дослідження в Центрі спортивної травматології Національного університету фізичного виховання та спорту України та отримала високі оцінки фахівців, про що свідчать відповідні сертифікати.
Згідно з отриманими висновками, матраци «Donson» відповідають всім санітарно-гігієнічним стандартам. Крім того, вони відповідають і заявленим лікувально-профілактичним характеристикам, тобто, дійсно забезпечують профілактику і лікування захворювань опорно-рухового апарату.
Мова йде як про пружинних, так і про безпружинних матрацах Донсон. Пружинні матраци цього виробника випускаються на основі блоків незалежних пружин, які забезпечують оптимальну підтримку тіла людини під час сну.
Конкретний рівень жорсткості визначається тими додатковими шарами, які використовуються в різних моделях матраців. Конкретні характеристики залежать від типу і числа шарів наповнювача. У випадку, якщо в конструкція матраца використовуються досить об'ємні наповнювачі, комбінація «пружинний блок- настил» виглядає оптимальним поєднанням для самого широкого кола споживачів.
При виборі безпружинних типів матраців варто приділити особливу увагу типу використовуваних матеріалів і числу шарів. Наприклад, латексне наповнення робить поверхню більш м'якою, а кокосова койра надає матрацам рівень жорсткості вище середнього.
Крім тонких і високих матраців, компанія Donson випускає наматрацники з наповнювачами з матеріалів з ефектом пам'яті форми, а також подушки.

Розміри та ціни на ортопедичні матраци уточнюйте у менеджерів ...☎...

Як вибрати матрац для ліжка - форум докладніше...
⭐⭐⭐⭐⭐

Нові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер