Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Рекомендації по вибору жорсткості матраца

11.02.2009


матраци на двохспальні ліжка✓ По-перше слід зазначити, що в загальному всі рекомендації по жорсткості зводяться до того, що матрац не повинен бути для вас сильно м'яким, він повинен підтримувати природне положення вашого тіла, забезпечувати комфорт і не прогинатися під вагою вашого тіла. Тому зазвичай рекомендується підбирати матрац так, щоб для вас він був середньої жорсткості або жорсткий, в залежності від особистих уподобань або рекомендацій лікаря.

По-друге необхідно враховувати один важливий момент  при виборі матраців слід враховувати одночасно два параметра жорсткість і максимальна вага на 1 спальне місце. Тому що якщо, наприклад, матрац має жорсткість нижче середньої (м'який) і його максимальне навантаження на 1 спальне місце 120 кг, то для людини з вагою в 60 кг, такий матрац якраз буде середньої жорсткості і досить комфортний. А якщо такий матрац з таким максимальним навантаженням матиме середню жорсткість, то як раз для людини з вагою 60 кг, він буде ближче до жорсткого. І ще один приклад - якщо людина важить 120 кг, то для нього матрац середньої жорсткості з максимальним навантаженням в 120 кг буде м'яким, і взагалі, максимальне навантаження матраца бажано повинна бути вище на 10 кг, ніж вага сплячого. Тому для такої людини більше підійде або матрац вище середньої жорсткості (або жорсткий) з максимальним навантаженням 130 кг на спальне місце, або матрац середньої жорсткості з максимальним навантаженням не менше 140 кг на спальне місце.


По-третє, матрац може бути хоч і досить жорсткий, але з м'яким верхнім шаром наповнювача, що буде забезпечувати хороший комфорт. Наприклад, матрац по жорсткості вище середнього і максимального навантаженням 130 кг, з жорстким пружинним блоком, зверху якого розташований тонкий шар жорсткого наповнювача і товстий шар м'якого наповнювача. В результаті такий матрац добре підійде людям з великою різницею у вазі (важкого і легкого), за рахунок того що при підвищеній жорсткості, матрац має комфортний верхній шар. А також слід враховувати конструктивні особливості хребта та тіла, наприклад, якщо у людини великий прогин в попереку, то при положенні, лежачи на спині, таз повинен заглибитися в матрац настільки, щоб поперек лежала на матраці, а не була у висячому положенні (не відноситься до дітей).

матраци на дитячі ліжка двоповерхові

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер