Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

❻ Переваги латексних матраців

10.10.2012

     Матраци з наповнювачем з латексу мають цілу низку переваг і достоїнств. Їм притаманна висока пружність і відмінна анатомічність, тобто здатність легко підлаштовуватися під індивідуальні особливості тіла. Хребет під час сну зберігає правильну форму, завдяки чому не виникає болю в спині. Ці властивості дозволяють виготовляти з латексу ортопедичні матраци.
     Наступна перевага латексних виробів - прекрасна вентиляція. Якщо спальне приладдя погано вентилюється, то поступово в них накопичується волога. Висока вологість і тепло (зазвичай в спальнях комфортна температура) призводить до розвитку пилових кліщів. Вони прямої шкоди людині не наносять, оскільки харчуються часточками відмерлої шкіри, але їх присутність здатна викликати алергію. Вироби з латексу швидко випаровують всю проникаючу в них вологу і майже не нагріваються, а це означає, що умов для розвитку пилових кліщів не створюється.
     За рівнем жорсткості латексний наповнювач може бути абсолютно різним. Існують як жорсткі, так і м'які матраци з латексу. Ця характеристика залежить від структури наповнювача. У ньому присутні отвори, від кількості та діаметру яких і залежить м'якість або жорсткість вироби.
Крім натурального латексу, виготовленого з каучуку, зустрічається і штучний. Його якість значно нижче. Цей матеріал не має анатомічних характеристик і дуже швидко псується. Таким чином, синтетичний латекс є не дуже якісною копією натурального.
     Головним недоліком латексу є його висока вартість. У результаті вироби з таким наповнювачем мають ціну від п'ятисот до тисячі доларів, а іноді й більше. При цьому наявність в матраці натурального латексу зовсім не говорить про те, що в якості наповнювача не використовуються ще й інші матеріали. Часто латекс поєднується з кокосовим волокном та іншими наповнювачами.
     Також натуральний Latex схильний поступового руйнування, як і всі натуральні матеріали. Щоб знизити швидкість цього процесу до натуральним компонентам додаються хімічні. Вони збільшують термін служби латексу, але знижують його зміст. У деяких випадках частка натурального матеріалу складає всього тридцять відсотків. Однак цієї кількості вистачає для забезпечення всіх характерних властивостей. Матрац з латексу буде служити довгі роки і забезпечувати комфорт і здоровий сон.

Щоб добре висипатися, треба стежити за своїм режимом. Людина, яка лягає спати в певний час, правильно харчується і регулярно займається спортом, має більше шансів добре виспатися і відпочити.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер