Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

❸ Ортопедичні латексні матраси: характеристики та властивості

07.08.2014

Унікальна структура постільних речей з 100% натурального латексу дозволяє тілу людини отримувати максимальний комфорт під час сну.     Для початку необхідно зауважити, що існує відмінність між 100% натуральним латексом (NRL) і просто натуральним латексом, тому поняття натуральний латекс може мати на увазі під собою так званий змішаний латекс (15% NRL і 85% SBR або 40% NRL і 60% SBR). Такий латекс володіє нижчою пружністю і еластичністю, а крім того надзвичайно шкідливий для здоров'я. Однак, такий латекс теж має право називатися натуральним, так як якийсь відсоток натурального каучуку в загальній суміші міститься), чим, до речі, часто користуються підприємливі продавці, але, ні в якому разі, його не варто плутати зі 100% натуральним латексом.

     Латекс - ідеальний матеріал для наповнення ортопедичних матраців та подушок, оскільки їх статичні і динамічні характеристики відповідають найвищим стандартам. Інша відмінна характеристика ортопедичного матраца з латексу - анатомічність, довговічність і стійкість до різних впливів навколишнього середовища. До мінусів виробу відносять його відносно високу вартість. Латексні ортопедичні матраци виконані зі спіненого соку каучукового дерева (наповнювач для матраца - створений природою).

     Унікальна структура постільних речей з 100% натурального латексу дозволяє тілу людини отримувати максимальний комфорт під час сну.
Подушки й матраци з 100% натурального латексу мають виражений ортопедичним ефектом за рахунок рівномірного розподілу ваги тіла, відсутності навантаження на хребет і нормальній циркуляції крові. У виробах з 100% натурального латексу не збирається пил, не можуть жити бактерії і домашні пилові кліщі (сапрофіти). Все це запобігає респіраторним та алергічним захворюванням.

Латекс дуже довговічний!

     Ортопедичний ефект і довговічність - перевірена роками, як хворими людьми, так і здоровими. Вироби з 100% натурального латексу можуть служити більше 20-ти років. Спочатку до латексу великий інтерес проявили японці і корейці. Всі знають, що східні народи надзвичайно турботливо відносяться до свого здоров'я. А здоровий і повноцінний сон - це успіх Вашого завтрашнього дня.

     Вироби з латексу мають вражаючу здатність тримати свою форму. Так, що навіть через п'ятнадцять років сну в одній позі, на матраці і подушці з латексу не залишиться ні сліду.

     Натуральний латекс - це антистатик і абсолютно гіпоалергенний продукт! У наших матрацах і подушках з 100% натурального латексу не збирається пил, не можуть жити бактерії і домашні пилові кліщі (сапрофіти). Все це запобігає респіраторним та алергічним захворюванням. Крім того перевага подушок і матраців з латексу полягає і в їх транспортабельності. Вони легкі і можуть займати зовсім мало місця, якщо їх вакуумувати.
 

     Латексні ортопедичні матраци:
    Штучний латекс (пенополіурітан, спанбонд...) - це запатентований матеріал, який часто застосовується в ортопедичних матрацах, цей матеріал дешевше натурального, але еластичність його така ж як і у латексних матрацах. Виготовляється матеріал подібно поролону, але він має зовсім іншу щільність... Жорсткість ортопедичного матраца, виготовленого з пенополіурітан, залежить від щільності матеріалу, варіювати яку виробник може збільшуючи, або зменшуючи діаметр перфорації у виробі. Таким чином, багато видів ортопедичних матраців зі штучного латексу мають зони з різною пружністю, що робить ортопедичний ефект максимальним.

Ортопедичні матраци: структура, різновид і короткі характеристики:

     Ортопедичні матраци прийнято відносити до того чи іншого різновиду залежно від конструкції виробу і від матеріалу, яким вони наповнюються. У першу чергу це пружинні ортопедичні матраци і безпружинні. Другий тип виробів може бути наступних варіацій:

    • З повітряним наповненням матраци (матраси).
    • З водяним наповненням ортопедичні матраци.
    • На латексній основі (натуральні та штучні матеріали).

     Пружинні ортопедичні матраци є найпоширенішими на сьогоднішній день. В основному - завдяки своїй невисокій ціні. У таких матрацах використовуються пружини різної жорсткості, що й забезпечує якісні ортопедичні властивості виробу. При виборі пружинних матраців дивіться на його «серце» - характеристику використовуваних в конструкції пружин. Погана пружина може лопнути або просісти, що означає втрату того самого ефекту, за який матрац цінується. Повітряні і водяні матраци володіють високими ортопедичними властивостями, тому спочатку виготовлялися для лікувальних цілей. Але через своїх суттєві недоліки цей вид ортопедичних матраців так і не отримав широкого розповсюдження. Недоліки наступні: у водяних - величезний вага (у них заливається до 1000 літрів рідини), у повітряних - гул компресора, який заважає комфортному відпочинку. 

Чому потрібно спати на подушках і матрацах з 100% натурального латексу?

     У сучасному світі з'явилася величезна кількість наповнювачів для подушок (синтепон, пух, поліуретан, лушпиння гречки і т.д.) і матраців (кокосова койра, кінський волос, морські водорості, поролон, повсть і т.д.). При такій величезній кількості матеріалів важко зробити правильний вибір. Тому ми постараємося пояснити:
     - Чому саме ПРИРОДНИЙ ЛАТЕКС заслуговує звання кращого матеріалу для виготовлення матраців і подушок?
     - Чому саме ПРИРОДНИЙ ЛАТЕКС дарує Вам і Вашим дітям міцний, здоровий і солодкий сон?
     - Чому ПРИРОДНИЙ ЛАТЕКС виправдовує свою вартість?

    Щоб добре себе почувати, нам необхідно протягом дня висипатися. Адже під час сну не тільки відновлюється організм, але й здійснюється обробка акумульованого за цілий день потоку інформації. Саме уві сні відбувається цей процес. Нічний сон триває від 5 до 10 годин. Крім тривалості сну, також важливим є його якість, від цього залежить не тільки самопочуття, а й стан Вашого здоров'я в цілому. Для комфорту обов'язково потрібне зручне місце сну. Це ліжко, подушка і матрац, а також інші постільні приналежності. Одним з найбільш важливих критеріїв при виборі постільних речей є натуральність та екологічність.

Матраци та подушки дихають!

     Особлива структура матеріалу, з природно освіченими відкритими повітряними осередками, забезпечує самовентиляцію, роблячи матраци та подушки дихаючими, що зберігає тепло взимку і прохолоду влітку, даруючи комфорт Вашому тілу.

     Якщо Ви вибираєте ортопедичні подушки й матраци між латексними і, наприклад, гречаними, варто звернути увагу на шумливість останніх. Комусь це подобається, комусь - ні.

     Єдиний мінус цієї продукції - ЦІНА. Але ж кожне каучукове дерево дає лише 150-300 грам латексу на добу і, щоб виготовити один матрац, необхідно зібрати сік з 2 500 000 дерев! Трудомісткий процес виробництва зумовлює дорожнечу цього товару.

     Однак, все це справедливо тільки для 100% натурального латексу, а не його хімічних копій. Штучний латекс не прослужить і трьох років. І якщо Вам дійсно важливо якість, здоров'я і комфорт, купуйте тільки натуральний латекс у компаній, що дають гарантію не менше 10 років.

✔️ Найкращі матраци для ліжка ціна та розміри: 160x200  70х190   80x190   90х190   120x190   140x190   150x190   160x190   180x190   80x200   90x200   120x200   140x200   150x200  180x200   200x200

Як вибрати матрац для ліжка форум докладніше...
⭐⭐⭐⭐⭐

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер