Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Хороший і недорогий матрац - мрія чи реальність?

07.07.2008

Який ортопедичний матрац краще вибрати

Ортопедичний матрац дозволяє тілу людини природно розслабитися під час сну. Він не віджимає судини кровоносної системи і дозволяє зберігати правильну поставу навіть під час сну.
Критерії вибору матраца:
- Категорія;
- Тип;
- Розмір;
- Вартість.

Визначення вимог до матраца

Фахівцями компанії "Матрац Орг ЮА" розроблені корисні поради, дотримуючись їх можна вибрати матрац, який принесе користь організму і не вдарить по гаманцю. Насамперед слід визначитися, для кого купується матрац. Якщо він буде призначений для дитини, то слід висувати до нього більш жорсткі вимоги, адже у дітей зростаючий організм, і м'який матрац може привести до подальшої деформації хребта і т.п. Перед покупкою слід уточнити розмір ліжка для правильного вибору. Також велику жорсткість матраца слід вибирати огрядним людям. Для середнього діапазону ваги підходящою вважається будь-яка жорсткість.

Як підібрати матрац за розміром ліжка

Вибір розмірів більшою мірою залежить від розміру ліжка. Якщо її ще не придбали, то слід взяти до уваги, що комфортний розмір матраца для людини розраховується за формулою: зростання + 20 сантиметрів. Для односпальні моделей вітається ширина матраца від 80 сантиметрів, двоспальні моделі - від 150-160 Див.
Якщо ліжко вже є, то матрац повинен повністю покривати її, але не виходити за її межі. Це дозволить йому не елозить, бути стійким. Прокидатися набагато комфортніше на просторому матраці, це слід враховувати.

Вибір за типом матраца

На сьогоднішній день перевага надається двом категоріям матраців:
- Пружинні;
- Безпружинні.
З пружинних краще вибирати матраци з незалежним блоком пружин. Вони дозволять максимально підлаштуватися під контури тіла. Безпружинні слід вибирати в залежності від жорсткості наповнювача. Можливі комбінації різних матеріалів наповнювачів в одному виробі.

Вибір матраца з використовуваних матеріалів

Вибір матраца по використовуваних матеріаламМатеріал матраца повинен бути приємним, адже спальня - це те місце, де людина хоче повністю розслабитися. Тому ліжко повинна бути комфортною як по відчуттю матеріалу, так і по температурі. Більшість моделей сучасних матраців протестовані на Антіалергенний. Рекомендується, все ж, перевірити склад матеріалів і з'ясувати, чи не використовуються в матраці речовини, на які є Алегро. Можна попросити сертифікат на виріб у продавця, в ньому буде точно і детально описаний склад товару. Шви повинні бути виконані якісно, матрац не повинен мати видимих оку деформацій, тканину оболонки повинна бути міцною.
Де купити хороший матрац

Вибір місця покупки матраца теж не легка справа. Першим критерієм вибору слід вважати час роботи на ринку. Компанії з досвідом дорожать репутацією, і у них у продажу представлені тільки якісні вироби, перевірені часом. Широта асортименту - один з плюсів магазину. Покупець може підібрати собі необхідну модель по будь-якими параметрами. Переконайтеся, що у компанії немає негативних відгуків, і сміливо замовляйте!
Де купити матрац недорого

Один з найважливіших критеріїв вибору матраца є його ціна. Для оптимального вибору рекомендуємо скористатися послугами компанії Matras org UA (http://www.matras.org.ua/). Фахівці підприємства відібрали кращі в ортопедичному плані матраци, які дозволять Вам надати повноцінний відпочинок організму і ще на один крок наблизитися до здорового способу життя. На сайті постійно діє акція «Знайшли дешевше - продамо за ту ж ціну», що робить покупку матраца найбільш вигідною.
Якщо Вам необхідний якісний матрац, ми чекаємо Вас!

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер