Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

> 10 причин купити новий ортопедичний матрац

27.07.2016

   Ортопедичні матраци, як притча про комфортний сон, стають темою обговорень, мрій і дій. Одні купили ортопедичне диво 4-5 років тому і безмірно раді, інші - порівнюють «за» і «проти», шукають цікаві цінові пропозиції, втрачаючи час для здорово сну.
Матраци застарівають через фізичний знос і недосконалості технологій. Вироби з минулого століття не відносяться до ортопедичних. Ватяні м'які наповнювачі просідають та комкаються, змінюючи вигини хребта і провокуючи сколіози. Поверхні диванів з поролоном поверх пружин має горби і западини.


   Ортопедичний матрац - це реалізація потреби людини в оздоровчому сні. Перевантажені і ослаблені м'язи перестають утримувати позвонки в правильному положенні. Ортопедичний матрац підтримує хребет пружинами або пружними матеріалами, зберігаючи природні вигини і розвантажуючи м'язи.
Сучасні ортопедичні матраци відкривають можливості індивідуально настройки спального місця. Навіть доступні моделі виготовляються з екологічно чистих і сертифікованих матеріалів, знижують ризик алергії і порушень постави (осанки).


   >>> Коли варто заглянути до Складу або в інтернет-магазин і надійний та зручний купити матрац


1. Збільшення ваги тіла змінює вимоги до матраца. Якщо він не розрахований на нове навантаження, то занадто прогнеться під важкими частинами тіла, і лінія хребта скривиться.


2. З віком людина стає чутливішою через болі, зменшення м'язової маси, тому потрібно зниження жорсткості і зростання анатомічності матраца.


3. Поява болю в шиї і грудному відділі - курс на матрац середньої жорсткості і вище, а болю в попереку і суглобах - припис купити м'який ортопедичний матрац.


4. Поява алергії без причини - привід змінити старий матрац, який накопичив алергени або пилових кліщів.


5. Виникнення нерівностей, провалів або випинання пружин в зношеному матраці порушує положення хребта під час сну, викликаючи дисбаланси і сколіози.


6. У міру дорослішання Змінюється вага і постава ДИТИНИ, тому потрібно оновлювати дитячий матрац після дитинства, дошкільного періоду (3-6 років), шкільного та підліткового віку. Для дитини — Як вибрати матрац - правильно?


7. Змінюючи стиль життя і характер праці, перегляньте вимоги до спального місця: активним людям потрібен більш жорсткий матрац, офісним працівникам - середньої жорсткості, задіяним в важкій фізичній праці - анатомічний і м'який для розслаблення.


8. Дискомфорт і оніміння в шкірі і м'язах з'являються через сну на занадто жорсткій поверхні. Довгий пошук зручної пози і тривалий засипання - ознаки матраца з поганою анатомічність, недостатньою адаптацією до силуету і положенню сплячого.


9. Матрац в «спадок» або в подарунок економить гроші, але може нашкодити хребту, якщо не підходить по жорсткості і анатомічності. Варто купити матрац з урахуванням ваги, віку, способу життя, звичок сну.


10. Створення сім'ї - привід оновити матрац, вибираючи моделі з незалежними пружинами для пар, щоб уникнути ефекту «гамака», а також витривалі безпружинні варіанти для сімей з дітьми.


   >>> Здоров'я спини в ваших руках


   Сон - це час для відновлення тіла, а хороший матрац - основа для якісного сну. Економія закінчується погіршенням нічного відпочинку, посиленням болю. Матрац потрібно вибирати індивідуально, змінювати регулярно, особливо в дитячому віці, а при появі проблем зі здоров'ям - радитися з ортопедами. Консультанти фахівці інтернет-магазину «Matras.org.UA» допомагають зробити сон ще корисніше.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер