Кошик порожній
Меню
Зателефонувати
Матраси ортопедичні

➤ Sleep&Fly FiTNESS

☑️ Матрац ортопедичний купити СЛІП ЕНД ФЛАЙ ФІТНЕС у ВИРОБНИКА з ГАРАНТІЄЮ

Ортопедичні матраци Sleep&Fly FiTNESS► Ортопедичні матраци Sleep&Fly FiTNESS купити в Києві + відгуки + ціни виробника

➤ Купити матраци Sleep&Fly FiTNESS недорого зі СКЛАДУ ДЕШЕВШЕ + наша доставка по Україні + АКЦІЯ !!!

► Лінійка Sleep&Fly Fitness включає в себе 5 розкішних матраців, що відрізняються параметрами висоти, навантаженням і різноманіттям матеріалів. Іх об'єднує тільки вища якість.

► Нова система незалежних пружин - Анатомічний Multy Zone 3 по периметру усилена рамою з прокатной стали. Даний пружинний блок дозволяє досягти максимальної ступеня епругості для оптимальної підтримки вашої тіла. Пружинний блок рівномірно розподіляє навантаження і забезпечує апаратно правильне положення спини та розслаблення м'язів. Три зони жорсткості відповідають за певні ділянки тіла.

Унікальний матеріал - латексированная койра сизалія. Натуральне волокно, отримане з листя сизальної агави - Mexican tropical plant. Койра тщательно пропитывается висококачественним латексом. Для серии матрасів слип энд флай фитнес використовуються відбірні волокна - довгі та утолщенные. Даний матеріал має саму високу міцність на розрив, не поглинає вологість і запахи, добре вентилюється.

► Стрейч-чехол з віскозою та клімат контролем Clima Balance. Особливий склад чехла сприяє безперебійної циркуляції повітря в матрасі, захищаючи його від накопичення піски та неприємних запахів. Першокласний бельгійський стрейч, що має в основі 38% віскозів, доповнений системою кліматичного контролю. Clima Balance ідеально регулює температурний баланс незалежно від часу року.
Купуючи матрац Sleep&Fly FiTNESS, ви можете обрати тканину чохла: "жаккард" або "стрейч

☑️ Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

★★★★★

матрац недорого

Нові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер