Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

✔️ Як вибрати тонкий матрац топпер ↔ і навіщо він потрібен?

07.07.2021

☑️ Купити тонкий ортопедичний матрац топпер на диван у Києві купити зі СКЛАДУ ВИРОБНИКА  Дешевше

✔️ Тонкі матраци являють собою повноцінні вироби товщиною від 4 до 12 см. Вони безпружинні і володіють тими ж різними ступенями жорсткості, що повнорозмірні матраци. Моделі відрізняються рівнем анатомічності і максимально допустимою вагою людини на спальне місце. Тонкий матрац це універсальний виріб, який має велику область застосування, ніж стандартні.


☑️ Основні переваги тонких матраців
Зберігаючи ортопедичні якості тонкі матраци, найчастіше, продаються в згорнутому вигляді для зручного транспортування. Мобільний - через невелику товщини матрац згортається і складається, якщо на ньому передбачені зав'язки, липучки або місця для згину.
Багатофункціональність тонкого матраца визначає перелік його основних переваг:
   
- Спонтанна організація спального місця на підлозі для гостей.
    
- Поліпшення якості поверхні продавленого старого матраца або дивана.
    
- Компактність для транспортування в багажнику авто.
    
- Усунення стиків і нерівностей на розкладному дивані.
    
- Підійде для ліжок з низькими бортами і двоярусних ліжок.
    
- Дозволить швидко змінити параметри спального місця на літо і зиму.
    
- Підвищить зносостійкість поверхонь, використовуваних для сидіння і сну: кушеток, лежаків і тахти.

☑️ Топпери і футони: як вибрати тонкий матрац (тонкий матрац легко скрутити >>> за винятком з кокосом
).
Футони та Топпери - різновиди тонких матраців, вирішують проблему дискомфортного сну на старих меблях: ліжках, диванах, дозволяючи швидко і доступно облагородити будь-спальне місце. Місію по підвищенню м'якості, жорсткості, ортопедичності беруть на себе Топпери або футони в асортименті інтернет-магазин «www.matras.org.ua»:
    
- Топпери товщиною від 3 до 6 см збільшують комфортність, змінюють пружність і регулюють жорсткість тимчасового спального місця або існуючого матраца.
    
- Футони - далекі родичі невисоких щільних матраців з давньої Японії. Культура, що виносила на перше місце естетизм людського тіла, приділяла увагу прямій поставі воїнів-самураїв і скульптурним фігуркам гейш з високою посадкою голови без натяку на сутулість. Традиції сну підтримували красиве тіло.
Японці спали прямо на підлозі на невисоких щільних настилах, що стали прообразами сучасних футонів. Відмінною їх рисою є Піковка - наскрізна стежка, що формує рельєфну поверхню. Прошиті футони легко згортаються в рулони для зберігання.
☑️ Особливості вибору Топпер і футона
Нерівні поверхні порушують кровообіг в м'яких тканинах тіла - нерви перетискаються, кінцівки німіють, а шкіра вранці виглядає пом'ятою і набряку. М'який футон з ортопедичної піни натурального або штучного походження нормалізує кровотік в шкірі і м'язах. Тонкий матрац для дивана із застосуванням кокосової койри забезпечить рівність і твердість спального місця. Футони з щільного штучного латексу або ппу можуть послужити килимками для тренувань, дитячих ігор та пікніків...
Якщо стоїть завдання підвищити комфортність спального місця, ви сміливо можете вибрати матрац з ефектом пам'яті (на основі меморі). Він здатний створити відчуття невагомості за рахунок ідеальної відповідності поверхні вигинів тіла без відповідного тиску на шкіру.
☑️ Тонкий матрац - що треба враховувати при покупці
Купувати тонкий матрац потрібно з огляду на параметри користувача, щоб забезпечити максимальний комфорт:
    
- Вага людини виступає орієнтиром у виборі жорсткості, оскільки м'якого футона буде недостатньо при великому статурі для підвищення пружності поверхні. Людям з тендітною статурою варто вибирати анатомічний матрац з натурального або штучного латексу.
    
- Звичка спати на твердій поверхні діє всупереч параметрам. Людина з м'язовим статурою, але середньою вагою воліє жорсткий матрац для розвантаження хребта. Однак люди з артритом, які мають надлишкову вагу, потребують більш м'якій поверхні.
    
- Вік людини виступає орієнтиром, коли мова йде про дітей і підлітків, спальне місце яких має бути достатньо жорстким для профілактики сутулості. Важливо враховувати потребу літніх людей та вагітних жінок в м'яких матрацах.
☑️ Вибираємо тонкий матрац по вихідним параметрам спального місця
Стан поверхні ліжка, дивана або кушетки - додатковий параметр для покупки тонкого матраца. Чим щільніше матеріал, тим менш відчутними стануть нерівності, западини і стикувальні шви. Для диванів з випирають ребрами жорсткості і пружинами знадобиться високоеластичний тонкий матрац з пружною піною. Вироби з меморі-Форм оптимально зрівняють перепади висоти, додадуть комфортності і м'якості.
☑️ Як купити тонкий матрац з відповідним наповнювачем
Натуральні наповнювачі, такі як латекс і соя, відрізняються щільністю, здатної витримати щоденне використання та поєднання функцій дивана зі спальним місцем. Штучний латекс високої щільності дає аналогічні відчуття по ортопедичности і анатомічності, але прослужить менше. Якщо поставити на перше місце комфорт, то немає ефективніше матеріалу, ніж меморікс або піна з ефектом пам'яті.
Жорсткі тонкі ортопедичні матраци містять в різних пропорціях кокосові або кактусові волокна (койру), рідше льон для підтримки збалансованого положення вигинів хребта уві сні, компенсації нерівностей і щілин ліжка або зношеного старого матраца. Холлофайбер і холкон, будучи бюджетними аналогами, програють в ступеня жорсткості. Тонкі вироби з кокосової койри дозволяють спати на натуральному наповнювачі, при цьому заплативши за матрац недорого.
Досвідчені консультанти допоможуть вам розібратися у властивостях матеріалів наповнення і порівняти ціни тонких матраців, асортимент яких представлений в розділі «тонкі матраци».

☑️ Скільки коштує тонкий «міні-матрац»?
Купуючи тонкий матрац (топпер) - ви зможете при необхідності, за бажанням або зміні теплих і холодних сезонів змінювати параметри спальної поверхні. Жорсткість і анатомичность виробу залежить від матеріалів наповнення, які застосовуються також і в звичайних ортопедичних матрацах. Однак купити тонкий матрац на ліжко можна значно дешевше за 15 см висотою ортопедичні та вищі...
☑️ Що потрібно знати про тонких матрацах
☑️ Коли через якийсь час ☑️  звичайний  матрац  зношується і стає практично не придатним ✅ на допомогу приходять спеціальні тонкі матраци. ⚡ Топпери будуть вірним рішенням!!! Характеристики тонких матраців повністю залежать від наповнювачів, які розрізняються за ступенем жорсткості. Вироби на основі жорстких рослинних матеріалів (волокно кокосу чи сизалю) не можна скручувати.
При обмеженні простору для спального місця варто звернути увагу на складні тонкі матраци з окремих секцій, компактно укладаються один на одного.

Приваблива вартість тонких ортопедичних матраців служить ще одним аргументом при бажанні купити недорогий, але практичний матрац для поліпшення якості сну.

【Купить матрас ортопедический КИЕВ】 ✴️ без ПОСРЕДНИКОВ ↔ у ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ✴️ лучшие цены + реальные отзывы покупателей ➭ купить матрасы любой ценовой политики пружинные, ➭ беспружинные, на диван на СКЛАДУ ⚡ ДЕШЕВЫЕ ➤ на «МатрацОргЮА» ➤ сравните цены ➭ Доставка по Украине✔️ Матраци тонкі купити матрас-топпер на диван ↔ ціни ВИРОБНИКА + відгуки про тонкі матраци на діван або ліжко + міні-матраци  футони

   ✔️ Найкращі матраци для ліжка ціна та розміри:

160x200  70х190   80x190   90х190   120x190   140x190   150x190   160x190   180x190   80x200   90x200   120x200   140x200   150x200  180x200   200x200

  Як вибрати ортопедичні матраци правельно?

☑️ Найважливіші правила здорового сну

★★★★★

Коментарі

  • Светлана 03.01.2022, 22:54
    Купили Мини матрас топпер Флекс Мини на диван в размере 140 на 190, топпер матрас спрятал стык матрасов, тоесть положили на наш диван, и получилась ровная и комфортная поверхность, спать стало удобнее, это самый лучший топпер - который способен сделать наше спальное место: удобным и комфортным.

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер