Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Як побороти безсоння? Що ми не знаємо про якісні сни?

07.07.2016

Чому в деяких випадках навіть 10 годин сну не приносять задоволення, і що потрібно змінити в своєму житті, щоб горезвісні 8 годин сну приносили спокій і здоров'я?

купити ортопедичний матрац в УкраїніРезерви власного організму...

Всі знають, що міцний сон - запорука відмінного самопочуття і заряду енергії на весь наступний день. Однак останнім часом сучасна людина занадто перевантажений потоком інформації, проблемами і дратівливими факторами. Після такого активного дня (а то і місяців) про спокійний сон можна забути. Як результат - продуктивність падає, а задоволеність життям слабшає. Організм людини має власні резерви, однак і їх необхідно періодично поповнювати. Багато хто чув про такі факти, як фази сну і їх вплив на якість відпочинку. Що ж це таке, і наскільки важливі ці цикли?

Що варто знати про циклах і фазах сну?

Існує швидка фаза сну і фаза повільного сну. Під час швидкої фази сну організм активно переробляє всю інформацію, страхи і переживання, які були з людиною протягом останніх годин неспання. Під час такого сну може незначно підвищиться тиск, а очниці активно ворушаться. Незважаючи на той факт, що фаза швидкого сну займає всього 20% від усього нічного відпочинку, користь від якісного відпочинку в такий період величезна. Саме в цей період організм не повинен відволікати дискомфорт, а кращий матрац для сну допоможе зберегти розслабленість всіх груп м'язів, не викликаючи скутості руху і дискомфорту після пробудження.

Фаза повільного сну - це 80% від усього відпочинку. І такий період ділитися на кілька періодів:
- Перша фаза. Стан дрімоти, триває 5-15 хвилин;
- Друга фаза. Є ще імпульсивні фази активності мозку, проте організм вже занурюється в сон. Тривалість - 20-30 хвилин;
- Третя фаза. Глибокий, міцний сон, в період якого людина не чує, і не відчуває запахів;
- Четверта фаза. Найбільш глибокий сон, в період якого сняться сни, а сам мозок знаходиться в розслабленому стані. Тривалість близько 30 хвилин.

Що допоможе зробити сон міцним і корисним?

Існують певні правила, які допоможуть впоратися з безсонням. Для початку - це правильно облаштоване спальне місце. Тільки при наявності ортопедичного матраца можна говорити про якість сну. Багато рекомендацій дозволяють відповісти на питання, який матрац краще. Однак дуже часто такі рекомендації узагальнюючі. Що не може гарантувати повної задоволеності. Головне, при виборі матраца:
Великий вибір хороших матраців. У нас Ви можете знайти кращі матраци недорого

- Натуральність всіх складових;
- Помірна жорсткість верхнього шару;
- Чи не ковзаючі верхні тканини;
- Ортопедичне основа;
- Необхідний розмір;
- Ніяких ароматизаторів;
- Рівномірний розподіл ваги по всій поверхні.


Правильно облаштоване спальне місце - міцний сон

Для того, щоб забезпечити своєму організму максимальний комфорт під час усіх фаз сну, необхідно знати, як правильно вибрати ортопедичний матрац, і що є основним критерієм при виборі.

На перший погляд, проблема де купити матрац в сьогоднішній час не повинна виникнути: пропозицій більше, ніж попиту. Однак це тільки на перший погляд. Адже більшість пропозицій орієнтовані на загальні потреби, в той час, коли особисті індивідуальні особливості людського організму можуть значно відрізнятися. Не потрібно експериментувати з неперевіреними моделями і екзотичними особливостями, адже основна функція ортопедичного матраца - це міцний і здоровий сон.

матраци ортопедичні ціна

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер