Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Найголовніші помилки перед сном

15.02.2017

Що потрібно знати про значення сну?

Розповісти про всі теоріях, які розробило людство з даного питання за весь історичний, Період Неможливо. Але досвід багатьох поколінь показує, що здоровий сон полягає не тільки в правильно організованому місці, а й безпосередньо залежить від способу життя. Чергування фізичної, інтелектуальної діяльності і відпочинку поліпшить самопочуття і попередить багато захворювань.

Вважається, що під час відпочинку переробляється інформація, отримана днем ззовні, поновлюються важливі життєві функції організму.

Дійсно, після сну людина відчуває себе бадьорою і повною сил. Адже під час спокою мозок розслабляється, але в деякій мірі продовжує контролювати діяльність систем. У них відновлюються і накопичуються різні корисні речовини, які необхідні для нормального функціонування всього організму. Збільшення кількості білка призводить до:

· Синтезу клітин;

· Активізації імунітету;

· Регенерації тканинних структур.

У цей період в клітини проникають важливі вітаміни - А і Н, відновлюються сили.

Сон складається з декількох фаз. Суть більшості з них закрита для розуміння людини. Як відомо, таємне завжди більше приваблює, ніж явне. Тому вчені намагаються «докопатися» до істини, і відкрити зв'язок видимого і невидимого світу. Деякі фахівці попереджають, що нездорова віра снам і подібним баченням може викликати психічні розлади. Тому краще за все не надавати їм значення.
Найпоширеніші помилки перед сном

Зовнішня організація спокійного відпочинку - це перше, на що повинен звернути увагу людина. На сьогоднішній день з цього приводу розроблено безліч корисних порад. Серед них слід вибрати найважливіші. Таким чином, 5 виділяють поширених помилок, які роблять люди перед сном:

· Чи не провітрюють кімнату, не проводять вологе прибирання;

· Рідко замінюють матраци та інші постільні речі

· Використовують мобільні пристрої в ліжку;

· Приймають кави або інші збуджують нервову систему напої;

· Укладають поруч з собою кота або собаку.

З цими питаннями варто розібратися більш детально. Дуже не багато хто замислюється над тим, що чистота приміщення - запорука повноцінного відпочинку. Не важко перевірити, як легко прокидатися в провітреній кімнаті з вимитими статями. Вчені підкреслюють, що холодне повітря, на відміну від теплого, покращує якість сну. Жаркий «клімат» призводить до безсоння, головних болів, подразнення. Більше того, він заважає організму перейти в глибоку фазу сну, що не дає мозку відновитися в повній мірі. Тому краще не перевищувати норму кімнатної температури (20 ° С).

Кожен знає, як приємно після душу або ванни зануриться в казкові мрії на м'якій і чистій постелі. Однак, в деяких сім'я традиційно не міняють матраци багато років. Компанія Оrtomatras пропонує закупити високоякісну продукцію за невисокою ціною. Навіть людям з невеликими фінансовими доходами буде просто придбати сучасну постільну приналежність. На сайті дуже легко підібрати необхідну модель.

Крім матраців, мало уваги звертають на білизну. Його нерідко стирають раз в декілька тижнів. Як показують дослідження, за цей час в ліжку накопичуються мільйони шкідливих мікроорганізмів. Перед сном також не бажано користуватися мобільними пристроями. Найкраще їх відключати.
Додаткові навантаження на мозок призводять до формування неправильного механізму засипання

Про прийняття алкоголю або кофеїну і говорити нема чого. Про їх негативний вплив на сон знає навіть школяр. Але все ж безліч людей піддаються спокусам і балують себе «кавою» або слабоалкоголкою. Лікарі попереджають, що при систематичних прийомах таких розслаблюючих засобів, сон людини буде «тонким» і неповноцінним. У гірших випадках вночі його чекає безсоння, а вдень - дратівливість. Тварини в ліжку також заважають нормальному відпочинку, адже господареві доводиться поступатися частину свого місця улюбленцю або постійно його переміщати.

Щоб уникнути поганого сну, в першу чергу, слід замінити старий матрац на новий. Це стане першим кроком до кращих змін. Фахівці компанії Оrtomatras допоможуть визначитися з вибором. При правильному догляді м'яке фірмове ложе прослужить довго.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер