Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Матраци - правда і брехня про них

02.02.2007

Будь-яке популярне, затребуване і повсюдно використовується виріб, рано чи пізно обростає своїми народними «міфами», що приписують продукції якісь незвичайні властивості або ж навпаки - страшна шкода від потенційного використання. Не оминула ця традиція і всім відомі матрац - зручні та практичні конструкції, на яких спить і відпочиває людина.

Сусіди, продавці, реклама

Більшість помилкових і часом абсурдних припущень про які-небудь унікальні властивості моделей, виходить від найближчих сусідів і знайомих, які почули "краєм вуха" уривчастих і недостовірну інформацію. Не малу дещицю сумбуру, привносить і яскрава, барвиста реклама, активно «висуває» частину корисних властивостей якої-небудь конструкції і замовчують про її недоліках. Ну і нарешті, свою лепту вносять продавці в магазинах, охочі реалізувати хоч кому-небудь найбільш дорогий виріб, серед усіх наявних.

Міфи та реальність

1) Ортопедичний виріб краще звичайного. Чітких розмежувань на звичайні та ортопедичні конструкції, прописаних у вигляді стандартів та ГОСТів, не існує, тому кожен виробник вирішує сам, яким же чином назвати і класифікувати свій виріб. Ортопедичним може бути абсолютно будь-який матрац, що забезпечує правильну і адекватну підтримку хребту.
2) Жорсткі конструкції краще м'яких. Це правило діє далеко не завжди, оскільки жорсткі моделі підходять лише тим, у кого опорно-рухова система не розвинена і активно формується. Дорослим і особливо літнім людям, настійно рекомендується застосовувати продукцію м'якого типу.
3) Натуральне наповнення основи, краще, ніж штучне. Натуральність - це дуже добре, однак, коли мова йде про формування стійкого анатомічного ефекту, то навіть сучасні натуральні компоненти тут допоможуть мало: невелике, грамотне додавання синтетики, дозволяє отримати належну еластичність будь ортопедичному матрацу.
4) Більше пружин - краще матрац. У якійсь мірі дане твердження вірно, однак варто враховувати той факт, що користь, велика кількість пружин принесе лише в тому випадку, якщо вони правильно згруповані і мають невеликим діаметром.
5) У натуральних наповнювачах матраців плодяться пилові кліщі. Вищезазначені паразити дійсно відчувають себе більш комфортно в товщі натуральних матеріалів-наповнювачів, однак можуть завестися в будь-якої моделі. Пилові кліщі харчуються відмерлими частинками шкіри людини, а сприятливим фактором до їх розмноженню, є висока вологість і теплота. Для мінімізації ризику зараження вироби, такого роду мікроорганізмами, досить забезпечити матрацу регулярне провітрювання і вентиляцію.
6) Двостороння конструкція краще стандартної. Практичний кожен виробник середньої цінової категорії, стверджує, що їхні двосторонні вироби краще, ніж звичайні варіанти. Однак варто розуміти, що практичність і зручність, не завжди означає максимальну надійність. Якщо ваш матрац використовується стаціонарно і постійно на одному ліжку, то краще зупинити свій вибір на класичних системах: вони не настільки важкі, як двосторонні комплекти, їх немає потреби постійно перевертати, а також термін служби цього товару довше, зважаючи більш щільною і підігнаною структури.

► Все про ортопедичні матраци  детальнішеі...

★★★★★


Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер