Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Матрац для новонародженого: який краще вибрати?

05.07.2016

   Бажання постелити дитині м'яку перину суперечить намірам зберегти здоров'я хребта. М'які кісточки і хрящі без м'язової підтримки податливі, і потрібно використовувати правильний матрац для новонародженого, щоб зміцнити тканини і покласти початок хорошої осанки.

   Вибір для ліжечка - матрац для новонародженого з жорсткістю вище середнього
Натуральний латекс і матеріал мемори-Форм гарні для дорослих людей зі сформованими вигинами хребта. Діти після народження періодично проходять скачки посиленого росту кісток, що оточують їх зв'язок і м'язів. Перші півроку дитина проводить в лежачому положенні, вчиться перевертатися на животик, піднімати голівку і сідати.
   Спальне місце стає опорою для незрілого кістково-м'язового апарату. На жорсткої, що фіксує в правильному положенні хребці, поверхні формується правильна постава. Жорсткість вище середнього рівня оптимальна для немовлят.
   Матеріали для дихання шкіри
Пил, спека і хімічні запахи - вороги дитини. Тому матеріал для дитячого матраца повинен бути:
   
1. Дихаючим - швидко сохнути, не збирати вологу і пропускати повітря в глибокі шари. Це дає сухість спального місця, захист від пилозбірників і розмноження бактерій, яким потрібна волога.
   
2. Екологічно безпечним - не виділяючих шкідливі речовини в процесі експлуатації, що залежить від застосування безпечних клеїв і просочень. Існують матраци, що виготовляються за беськлєєвим технологіям.
   
3. Захищеним від забруднень - наповнювачі, стійкі до осідання пилу і розмноженню кліщів, а також чохли без складок-пилозбірників допомагають уникнути алергічних реакцій.
   Кокос і його аналоги
Перелік матеріалів очолює кокосова койра - екологічний чистий матеріал з волокон, що знімаються з шкірки кокосового горіха. Зрілі волокна темно-коричневого кольору найбільш витривалі. Скріпити їх у єдиному шарі допомагає натуральний латекс або сік дерева гевеї. Тому матрац цілком складається з натуральних компонентів, ніж цінується у виробах для новонароджених.
Переваги кокосового матраца для дітей:
   
1. Волокна кокоса через ворсистю структури легко пропускають повітря, швидко висихають.
   
2. Матеріал не накопичує вологи, пилу і неприємних запахів, навіть після дитячого ліжечка.
   
3. Щільний, просочений латексом, наповнювач забезпечує хорошу пружну ортопедичность, яка потрібна розвивається кістково-м'язової системи.
Кокосова койра підвищує ціну матраців, яка визначається товщиною шару. Дитячому спального місця потрібно, як мінімум, три сантиметри. Комбінація сантиметрового шару кокосової койри з штучним латексом буде не менше практичною та екологічною.
Сучасні полімерні матеріали зроблені для повноцінної заміни дорогих натуральних зі збереженням головної умови - екологічності. Штучний Latex - це еволюція звичайного поролону в витривалий ортопедичний матеріал, абсолютно безпечний для дітей. Холлкон - пишний, дихаючий і пружний наповнювач середньої жорсткості. Бікокос - змішаний з кокосових і поліефірних волокон матеріал з тієї ж ортопедічность і безпекою.
   Який матрац краще для новонароджених?
Підбиваємо підсумки вибору матраца в ліжечко простими істинами. Всі матраци, які мають сертифікати відповідності, проходять перевірку на безпеку. Екологічність визначається не тільки натуральністю матеріалу, а також обробкою сировини. Штучні матеріали не містять шкідливих речовин, не викликають алергічних реакцій. Вибирати дитячий матрац потрібно за розміром ліжечка і за ступенем жорсткості. Навіть наявність пружин не є принциповим до 5 років, після яких формуються вигини хребта.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер