Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Кращі виробники ортопедичних матраців

14.09.2009

Кращі виробники ортопедичних матраців
 При виборі ортопедичного спального місця важливу, а то і ключову роль відіграють саме виробники. У цьому огляді ми розповімо, які найпопулярніші фірми виробництва матраців в Україні.
   Коли звичайна людина приходить в магазин для того, щоб вибрати товари для сну, він ще не знає, яка кількість фірм і брендів існує. Серед такого величезного асортименту буває дуже важко визначитися з вибором. І які ж кращі виробники матраців?
   Українські виробники:
   Можна виділити 4 найбільших заводу виробника ортопедичних матраців в Україні:
· Катеринославські меблеві майстерні (ЕММ)

· Сонлайн
· Неолюкс (Neolux)
· Ком-фор (Come-for)
· Матролюкс (Matroluxe)
  

У ЕММ найпопулярніші фірми матраців та топперів, Sleep&Fly Organic, Take&Go, Dr.Health і Herbalis Kids, Sleep&Fly... Серія Органік найбільш універсальна, матраци витримують велику вагу і складаються з гіпоалергенних матеріалів. Пружини виготовляють на німецькому обладнанні, після чого проходять жорстку перевірку. Лінійка Take & Go це комфортні безпружинні моделі у вакуумній упаковці за доступною ціною. Серія Dr.Health спеціально розроблена для профілактики захворювань хребта. Herbalis Kids виробляє кращу дитячу продукцію.

Матраци Сонлайн - гармонія сну. З моменту свого заснування, в 2008 році, торгова марка Сонлайн радує своїх клієнтів якісними ортопедичними матрацами У матрацах Сонлайн зібрано і гармонійно поєднано все найкраще, що є в ортопедичних матрацах. Матраци Сонлайн зроблені на незалежному пружинному блоці Pocket Spring, в результаті чого матрац Сонлайн став надійний і комфортний і практично ідеально повторює всі вигини вашого тіла. Матраци Сонлайн виготовлені відповідно до всіх вимог. ТМ Сонлайн застосовує бесклеєву технологію, за рахунок чого матрац став екологічно чистим і нешкідливим для Вас і навколишнього середовища, що підтверджують відповідні сертифікати якості.

Неолюкс відрізняється жорсткістю пружин і підійде для тих, хто вважає за краще пружне спальне місце. Так само фабрику Неолюкс можна назвати найкращим виробником спальних місць преміум класу.
   Виробництво Ком-фор це співвідношення ціни і якості продукції. Ком-фор виготовить для Вас будь-який нестандартний розмір дуже дешево, без переплати за індивідуальне пошиття. На фабриці використовується тільки турецьке обладнання і турецькі тканини.
   Матраци від Матролюкс відрізняються великою різноманітністю моделей з різної цінової категорії. Широкий вибір задовольнить будь-якого клієнта.
   Всі ці заводи виробники матраців вже давно зарекомендували себе як лідерів українського ринку, вони виготовляють якісний продукт і дають гарантію. Багато українських виробників товарів для сну імпортують свою продукцію в інші країни. Матраци українських виробників це відмінна якість за доступною ціною. Кращі матраци від виробника Ви можете купити в інтернет-магазині www.matras.org.ua.
   Зарубіжні виробники:
   Серед імпортних виробників товарів для сну найкращі це:
· Breckle (Бреклі)
· Magniflex (Магнифлекс)
· Askona (Аскона)
· Andersen (Андерсен)
· Dormisan (Дормісан)
   Бреклі - це кращий німецький бренд по співвідношенню ціни і якості. Зарекомендували себе як найкращі безпружинні моделі німецького виготовлення за доступною ціною.
   Магнифлекс - це комфортні італійські матраци від економ до преміум класу. Переваги Магнифлекс це вакуумна упаковка, що дуже зручно при транспортуванні. Ви можете легко забрати самі Ваше спальне місце прямо з магазину і відвезти, наприклад, на дачу.
   Кращі матраци Аскона виготовляються на шведському обладнанні, виробничі потужності знаходяться в Росії. Аскона виготовляє ортопедичні моделі кращого американського бренду Serta. Варто звернути увагу на модель Serta Toledo, в якій поєднується незрівняний комфорт і розкіш спального місця, як в кращих готелях світу. З Serta Ви перестанете вважати баранів!
    Вироби фірми Андерсен це найкраща продукція країни виробника Данія, безпружинні і комфортні з анатомічним ефектом. Одна з гідних моделей це Андерсен Фрея з ефектом меморі і максимальної комфортністю.
   Дормісан - фірма виробник країни Словаччина. Товари для сну цієї марки відрізняються високою якістю і довговічністю. Зверніть увагу на модель Pluto New - витримує велике навантаження до 180 кг на одне спальне місце і має анатомічним ефектом, завдяки використанню високо-еластичної в'язкої піни з пам'яттю.
 Ортопедичні матраци від кращих зарубіжних виробників можна купити в інтернет-магазині матрац орг юа за прийнятними цінами. Наш СКЛАД надає найвигідніші умови покупки: безкоштовна доставка і подарунок. Ви можете вибрати в подарунок подушку або наматрацник, для того, щоб Ваш сон став ще комфортніше і приємніше. Чекаємо Вас в наших фірмових магазинах, щоб оцінити всі переваги кращих фірм виробників..!

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер