Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

Комфорт ↔ оздоровлюючий вишуканість!

12.07.2004

        Перед фахівцями сучасного меблевого виробництва часто стають непрості завдання, які полягають в тому, щоб вміло поєднувати в своїх виробах не тільки чудовий дизайн, але і небувалу функціональність. Ми пропонуємо вашій увазі моделі ліжок, які гідні найвищої оцінки за трьома напрямками - якість виготовлення, "дружелюбність" до людського організму і цікаві дизайнерські рішення.

       матраци ортопедичні цінаУ плані зовнішнього вигляду ліжок безумовно все дуже умовно і вкрай індивідуально. У нас представлений широкий асортимент на будь-який смак, серед якого знайдете гідний варіант, який відповідає всім вашим вимогам. До того ж, в кожній колекції ліжок завжди є одна-дві універсальні моделі, які прекрасно впишуться в інтер'єр будь-якої спальної кімнати. Головне тут - докладно все зважити і купити виріб, орієнтуючись на особисті побажання і смак.

Якість виготовлення - одна з найважливіших складових сучасних меблевих виробництв. Бажаючи максимально догодити клієнту, виробники застосовують найсучасніші технології, надійні комплектуючі для кріплення елементів конструкції і кращі матеріали меблевої промисловості. Так, підйомний механізм, що значно полегшує доступ в білизняний ящик відрізняється особливою міцністю і обладнаний газовими упорами. Така конструкція довговічна і дуже зручна - навіть тендітна жінка або дитина без праці впораються з нею. Погодьтеся - важливе поліпшення ергономіки.

Що стосується відпочинку на такому ліжку, то фахівці і тут подбали про вас. У представлених моделях ми бачимо самі технологічно досконалі ортопедичі підстави каркаси, які підсилюють розслабляючий фізіологічний ефект від використання ортопедичного матраца. Також на нашому порталі ви відразу можете купити ліжко з ортопедичним матрацом в комплекті. Матеріали, з яких виготовляються сучасні ліжка, в більшості своїй натуральні, що не викликають алергії і не дають токсичних випарів. Якщо в конструкції ліжка і застосовуються матеріали штучного походження, то можна бути абсолютно впевненими в тому, що вони пройшли найсуворіші лабораторні дослідження і не заподіють шкоди вашому здоров'ю.

Таким чином, поєднуючи в собі цілий ряд вигідних якостей, сучасна ліжко не тільки порадує Вас своїм естетичними даними, але і подарує міцний здоровий сон!

як правильно вибрати ортопедичний матрац

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер