Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

❶ Який матрац ідеальний для сну

15.07.2015

☑️ Ідеальний матрац: який він

Вирушаючи в спеціалізований магазин, далеко не всі покупці чітко розуміють: що їм насправді потрібно. Їх єдиною метою стає покупка хорошого ортопедичного матраца. Зараз виробники такого товару, як матрац, пропонують 2 варіанти. Ці моделі:

І ті, і інші за час свого існування встигли об'єднати навколо себе сотні шанувальників. Власники латексних моделей твердять про неперевершену якість своїх матраців. Ті, що сплять на пружинних - хвалять своє придбання. Треба відзначити, що і ті, і інші по-своєму праві. Високоякісні пружинні матраци настільки ж гарні, що і латексні аналоги. Більш, того, по ортопедичним характеристиками вони практично рівні. Особливість вибору залежить від комплекції сплячого на матраці людини, його стану здоров'я та індивідуальних вимог до зручності. Зараз ми дамо кілька корисних порад від професіоналів
Переваги латексного матраца
Всі особливості і сильні сторони таких матраців безпосередньо пов'язані з характеристиками самого наповнювача. Латекс є сучасний наповнювач, який буває штучним і природним (виготовляється з соку гевеї).

Як недоліки часто називають:

    можливу алергію;
    високу вартість;
    зайву м'якість.

Штучний латекс виявляється на порядок дешевше, набагато жорсткіше і не викликає алергічних реакцій. Тим часом, він має виражений запах і більш короткий термін експлуатації. При виборі товщини латексу краще обмежитися 15-20 сантиметрам.

Переваги пружинних матраців
Якщо на першому місці стоїть якість, а не дешевизна покупки, то необхідно розглядати моделі з незалежними пружинами. Ці вироби представляють собою матрац, що складається з безлічі пружин (250-1200 на 1 кв. Метр). Кожна пружина ізольована у власному маленькому чохлі і може стискатися і розтискати незалежно від інших.

У числі переваг:
   
- кілька модифікацій за типом жорсткості;
    -
відсутність ефекту «хвиля»;
   
- може допомогти підтримати правильне положення людини (за рахунок автономних пружин);
    
- пожежобезпечні;
    -
пропускають повітря;
    
- гіпоалергенні;
    
- не гігроскопічні.

З мінусів можна назвати лише досить високу вартість.
Дешевшим представником цього типу є матрац з пружинним блоком. Він також може відрізнятися по жорсткості, однак має ефект хвилі і не здатний підтримувати анатомічне положення тіла людини.
 
Підсумок: який матрац вибрати пружинний або латексний

Універсальної відповіді бути просто не може. Кожен буде орієнтуватися на власні вимоги. Однак ми розповімо, деякі рекомендації.

1. Якщо головне - доступна ціна, то вироби з натурального латексу і незалежних пружин відпадають. В такому випадку краще вибрати штучний латекс, ніж пружинний блок.

2. Матраци з натурального латексу слід купити тим, у кого є захворювання судин і дихальних шляхів (латекс не скупчуються статику і пил). Рекомендований такий варіант для дітей і підлітків через відсутність коливань пружин.

☑️ Якщо ⏩ ортопедичний матрац ⚡ знайшли ДЕШЕВШЕ ☑️ повідомте нам по ...☎... Продамо за такою ж ЦІНОЮ + наша безкоштовна Доставка ✔️ Матраци ортопедичні купити в Києві ⏩ Матрац ► є найважливішим елементом Вашого спального місця ✔️ Матрац забезпечує комфортКупити матрац ортопедичний в Києві ↔ НЕДОРОГО від виробника зі складу у Дилера
☜❶☞  матраци за ціною виробника без посередника. КРАЩІ ціни + безкоштовна доставка + відгуки.

Найкращі матраци для ліжка ціна та розміри: 70х190   80x190   90х190   120x190   140x190   150x190   160x190   180x190   80x200   90x200   120x200   140x200   150x200   160x200   180x200   200x200

☑️  Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

★★★★★

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер