Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

❽ Ортопедичні матраци: переваги та їх недоліки

22.01.2012

     Ортопедичний матрас повинен забезпечувати хребту природне положення, він повною мірою повинен повторювати всі контури тіла. Надмірна жорсткість спальної приналежності тиснутиме на хребетний стовп, м'який матрац не зможе забезпечити необхідну підтримку хребту. Для того щоб цей вид спальної приналежності повністю повторював форму тіла, навантаження має бути розподілена рівномірно по всій довжині виробу. Купити матрац недорого  зі знімний або незнімний чохлом?

 Чим хороші ортопедичні матраси?

     Як мінімум, третину життя ми проводимо в горизонтальному положенні, відпочиваючи на домашньому ложі. Тому наш настрій, самопочуття в певний момент часу і здоров'я в цілому досить залежить від того, на чому ж ми, власне , спимо. Матрац (матрас) - основний елемент ліжку і запорука здорового сну. Якщо матрац старий, а особливо якщо він «злежався» - про нормальний сон можна забути. Якщо тільки Ви не спецназівець, навчений спати де завгодно і як завгодно. Нині популярні ортопедичні матраци (матраси) - володіють здатністю приймати форму лежачого на ньому людського тіла. І що ж у цих ортопедичних матрацах такого особливого? Давайте зупинимося на їх перевагах і розберемося, чи варто витрачати на це сучасне ноу-хау гроші.

Перевага перша: чутливість до ваги
     Це чи не головний плюс ортопедичних матраців, за який їх розробникам вдячний не один мільйон чоловік. Особливо зручні такі матраци для двоспальних ліжок. На звичайному матраці кожна людина відчуває найменший рух іншого сплячого. Ефект посилюється, якщо один партнер значно важче іншого. А якщо «сусід» по ліжку ще і неспокійний - ніч перетворюється на справжній кошмар. А ось ортопедичний матраци позбавляє від цього « щастя», тому що приймає форму лежачого.
Перевага друга: чутливість до температури
     Багато сучасних видів ортопедичних матраців пом'якшуються під впливом температури сплячого. Це робить сон ще більш комфортним. При цьому матрац не перегрівається, адже мікропори матеріалу сприяють правильному теплообміну. Одним словом, якісні ортопедичні матраци завдяки порам мають ефект «провітрювання»
Перевага третя: лікувальний ефект
     Власне, це те, через що ортопедичні матраци та назвали ортопедичними. Таке ложе набуває форму людського тіла , завдяки чому шия і хребет під час сну знаходяться в оптимальному (правильному) положенні. І сон комфортний, і хребет «відпочиває» як потрібно - медики це підтверджують.
Перевага четверте: економічність
     Сучасні ортопедичні матраци з пінополіуретану або латексу за інших рівних обставин служать набагато довше «звичайних» виробів. Зрозуміло, якщо тільки Ви не зазіхнули на дешеву підробку - тоді економії не вийде. Тому свою ціну «розумні» матраци виправдовують, тим більше що вибір їх досить велика. Є ще багато другорядних переваг: наприклад, багато ортопедичні матраци легше звичайних. А ще в матрацах з синтепону, пінополіуретану, штучного латексу та інших матеріалів не заводяться різні комахи. Резюмуючи вищесказане, можна з упевненістю сказати: переваги ортопедичних матраців істотні, і ті, хто купує ці вироби, свої гроші, безумовно, витрачають не марно.

Недоліки у ортопедичних матраців :

   ❶. Ортопедичні матраци на пружинному блоці (незалежних пружин) або безпружинні матраци в яких застосовують в наповнювачі латекс, кокос... є дуже важкими, так як матраци двосторонні з ефектом зима - літо, їх потрібно кожні пів року перевертати на іншу сторону і це певний дискомфорт звичайно.

   ❷. Істотним недоліком є запах клею, запах який може вивітрюватись до трьох днів (але за рахунок проклеювання шарів у матраців збільшується термін експлуатації...)

   ❸. У відгуках про матрацах ортопедичних ми зустрічаємо на форумах третій мінус, що матрац і його запах клею негативно позначається спочатку для нас, але це просто пояснити : в процесі з'єднання клею з наповнювачами матраца, при відповідній витримці, матеріали з'єднуються в одне ціле і виходить конструкція схожа на моноліт, як наслідок гарантія надійності на 7 років підвищується до 15 - 20 років. Навіть у самому паспорті написано - що запах може вивітрюватись до 4 днів. Хто уважно читає інструкцію (яка є паспортом і гарантією зі знаком ОТК), відразу не буде дзвонити реалізатора матрацу з подібними питаннями щодо істотного недоліку і бажанням повернути матрац і гроші.

   Ортопедичний матрац - вираз не зовсім вірний. Правильніше називати це виріб «матрац з ортопедичним ефектом». За своєю суттю це різновид матраців, які надають можливість вашому хребту постійно залишатися прямим, забезпечуючи комфортний і здоровий сон. При цьому слід пам'ятати про те, що один і той же виріб не зможе виконувати ортопедичні функції для двох людей з різною комплекцією. Якщо матрац (матрац) занадто жорсткий щодо маси тіла людини, то той, хто лежить лежатиме на ньому як на дерев'яній плиті (яка вже тут ортопедія), Якщо занадто м'який - «провалиться». Тому при покупці ортопедичного матраца просто необхідно співвідносити його властивості (м'який, жорсткий, середній) зі своїми фізичними даними. В іншому випадку, жоден матрац (матрац) ортопедичного ефекту не дасть, під якою б «розкрученої» торговою маркою він не випускався. Matras.org.UA

Перш ніж купити ортопедичний матрац - проконсультуйтеся з фахівцем...

Розміри та ціни на ортопедичні матрац уточнюйте у менеджерів ... ☎ ...

✓✓✓✓✓✓✓


Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер