Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

❾ Ортопедичні латексні матраци: характеристики та властивості

04.07.2011

Латексні ортопедичні матраци ↔ матраси Latex:

     Штучний латекс (пенополіурітан, спанбонд ...) - це запатентований матеріал, який застосовується у великому значенні в ортопедичних матрацах, матеріал який дешевше натурального, але еластичність буде така ж як і у латексних матрацах. Виготовляється матеріал подібно поролону, але це не поролон у штучного латексу зовсім інша щільність ... Жорсткість ортопедичного матраца, виготовленого з пенополіурітан, залежить від щільності матеріалу, варіювати яку виробник може збільшуючи, або зменшуючи діаметр перфорації у виробі. Таким чином, багато видів ортопедичних матраців зі штучного латексу мають зони з різною пружністю, що робить ортопедичний ефект максимальним.

Ортопедичні матраци: структура, різновид і короткі характеристики:

     Ортопедичні матраци прийнято відносити до тієї чи іншого різновиду залежно від конструкції вироби і від матеріалу, яким вони наповнюються. В першу чергу це пружинні ортопедичні матраци і безпружинні. Другий тип виробів може бути наступних варіацій:

     З повітряним наповненням матраци (матраци).
     З водяним наповненням ортопедичні матраци.
     На латексній основі (натуральні і штучні матеріали).

     Пружинний ортопедичні матрас є найпоширенішим на сьогоднішній день. В основному - завдяки своїй невисокій ціні. В таких матрацах використовуються пружини різної жорсткості, що й забезпечує якісні ортопедичні властивості виробу. При виборі пружинних матраців дивіться на його «серце» - характеристику використовуваних в конструкції пружин. Погана пружина або лопне або просяде, що означає втрату того самого ефекту, за який матрац цінується. Повітряні і водяні матраци володіють високими ортопедичними властивостями, тому спочатку виготовлялися для лікувальних цілей. Але через своїх істотних недоліків, цей вид ортопедичних матраців так і не отримав широкого розповсюдження. Недоліки наступні: у водяних - величезний вага (у них заливається до 1000 літрів рідини), у повітряних - гул компресора, який заважає комфортному відпочинку. Матраци Doctor Healthматраси Доктор Хелс безпружинні матраци.

ЛАТЕКСНІ МАТРАЦИ - вважаються найбільш надійними і довговічними.

 ★★★★★

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер