Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

❹ Ортопедична основа під матрац з буковими ламелями

27.10.2012

☜❶☞

     Якщо Ви хочете отримати задоволення від Вашого життя, максимальний ефект від ортопедичного матраца? Щоранку мати гарний настрій, прокидатися відпочив і добрим?
     Тоді Вам необхідно вибрати правильну ортопедичну підставку під матрас, а якщо шукаєте і матрац - це все можна купити зі складу в Києві недорого за ціною виробника!

Каркас кровати ортопедический под матрас на буковый ламелях "Усиленный"     При покупці ортопедичного матраца на підставу каркас ліжка під матрац знижка - 30% ► АКЦІЯ

     Каркас ліжка з буковими ламелями під матрац.

     Ортопедична основа під матраци забезпечує вільну циркуляцію повітря, що сприяє постійному провітрюванню матрацу. В результаті постільна білизна не буде порошною, шкідливі бактерії і мікроорганізми в добре провітрюваному матраці не заведуться.

     На ортопедичних підставах (каркасах з ламелями) збільшується термін служби матраца, до того ж самі ламелі каркаса (букові) дуже еластичні і розподіляють навантаження по всій площі, при цьому на організм людини відбувається лікувально-профілактичний впливу від матраца з каркасом в цілому.

Надійна підставка для матраца купити

Підйомний механізм для ліжка Ви теж можете купити в нашому інтернет-магазині http://www.matras.org.ua/ або на нашому Складі. Підйомні механізми ідеально поєднуються з усіма ортопедичними підставами під матраци.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер