Кошик порожній
Меню
Зателефонувати

❿ Хороше життя дарує міцний і спокійний сон

02.03.2011

     У деяких аспектах свого існування людина розумна чимось нагадує досконале і грамотно продуманий пристрій. У тому числі це порівняння приходить в голову при усвідомленні важливості якісного сну для успішного життя.

     Змучившись перевертанням з боку на бік вночі, вранці доводиться прокидатися повністю розбитим, навіть не думаючи про якісну роботу або повноцінний відпочинок. Безсоння або поганий сон часто стають причиною різноманітних захворювань. Причин у поганого сну може бути безліч, але одна з найпоширеніших - незручний матрац або ліжко.

     Ідеальний сон готові забезпечувати ортопедичні матраци... Їх досить щільна, готова прийняти форму тіла, структура сприяє спокійному сну.  Вибираючи матраси (матраци), не варто замислюватися про економію. Фраза заяложена, але у сні ми в реальності проводить цілу третину свого життя. Бажано цю частину життя проводити з максимальним комфортом. Ліжка також повинні бути максимально зручними для сплячого. У тому числі вони повинні бути достатнього для сплячого розміру. Особливо довжини і ширини. Висота ліжка зазвичай є питанням особистих переваг.

     Важливим чинником, який гарантує здоровий і міцний сон, стає забезпечення сприятливого для сну мікроклімату в кімнаті. Якщо дозволяє рівень шуму на вулиці, спати бажано круглий рік з хоча б мінімально відкритим вікном. Оптимальною для міцного і здорового сну температурою є +18 градусів Цельсія. Спальня повинна знаходитися у самій тихій і максимально віддаленої кімнаті. Якість сну на підсвідомому рівні порушує будь-яке світло, в тому числі світло місяця. Небезпечною для нормального сну є і поширена зараз звичка «спати під телевізор».

     До відходу до сну потрібно готуватися. Ідеальним вибором стане формування звички відволіктися від повсякденних турбот, послухати розслабляючу музику, почитати книгу. Небажане приймання алкоголю, вживання важкої їжі. Перед сном можна з'їсти ложку меду і випити склянку теплого молока, що є природним снодійним. Важливий також режим дня. Лягаючи спати в один і той же час, можна без найменших зусиль привчити організм до відходу до сну. Бажано, щоб спальна кімната була тільки кімнатою для сну. Просто потрапляючи в неї, організм сам буде налаштовуватися на відпочинок і повноцінний сон. Ті, хто відправляються перед сном навіть на дуже коротку пішу прогулянку, дарують своєму організму можливість трохи стомитися перед тим, як лягти на матраци. Заняття спортом або просто активна пробіжка, а не прогулянка, навпаки може налаштувати організм на неспання.

Погоня за мечтами та цілями, постійно самосовершенствуючись і розвиваючись, сучасна суспільство - це активні, цілеспрямовані люди. Нова, але вже укріпшена пригода вести здоровий спосіб життя, зайнятися спортом, стежити за своїм настроєм, надихатися і шукати однодумців, поступово переростає в принципи. Вона стає справжньою філософією покоління людей, що живуть у стилі Фітнес.

Єжедневное стремление бути лучше сопровождается колоссальными навантаженнями, як фізичними, так і емоційними. Полноценный, качественный, здоровый отдых и сон должны стать неотъемлемой частью повсяденності. З турботою про Вас ми презентуємо нову унікальну лінійку ортопедичних матрасів Sleep&Fly FiTNESS. Сочетание ультрасовременных компонент з інноваційними технологіями дозволило створити неперевершені ортопедичні матраси аналогів, яких на даний момент просто не існує.
v


 КУПУЙТЕ ХОРОШИЙ МАТРАС І ОДНОЧАСНО КУПУЙТЕ ХОРОШИЙ І ЗДОРОВИЙ СОН.
Купити ортопедичний маатрац по АКЦії

★★★★★

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментарНові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер